Понеділок, 05.12.2022, 14:39
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Персональний сайт Петра Кравчука

~
Меню сайта
Категорії розділу
м. Луцьк [2]
Розгляд заяви Кравчука П.А. про скоєння злочину в сфері інтелектуальної власності гр. Бугайовою Т.І. (к.п.н.) та посадовими особами ТОВ "БАО" у м. Луцьк Волинської області
Старобешеве [7]
Розгляд заяви Кравчука П.А. про скоєння злочину в сфері інтелектуальної власності гр. Бугайовою Т.І. (к.п.н.) та посадовими особами ТОВ "БАО" в Старобешівському районі Донецької області
Київський район м. Донецьк [4]
Розгляд заяви Кравчука П.А. про скоєння злочину в сфері інтелектуальної власності гр. Бугайовою Т.І. (к.п.н.) та посадовими особами ТОВ "БАО" у Київському районі м.Донецької області
Ворошиловський район м. Донецьк [1]
Прокуратура Донецької області [4]
Розгляд заяв (скарг) Кравчука П.А. про скоєння злочину в сфері інтелектуальної власності гр. Бугайовою Т.І. (к.п.н.) та посадовими особами ТОВ "БАО"
Генеральна прокуратура України [1]
Розгляд заяв (скарг) Кравчука П.А. про скоєння злочинів в сфері інтелектуальної власності гр. Бугайовою Т.І. (к.п.н.) та посадовими особами ТОВ "БАО" та службові зловживання правоохоронцями Донеччини
Служба безпеки України [5]
Розгляд заяв (скарг) Кравчука П.А. про скоєння злочинів в сфері інтелектуальної власності гр. Бугайовою Т.І. (к.п.н.) та посадовими особами ТОВ "БАО" та службові зловживання правоохоронцями Донеччини
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини [1]
Верховний суд України [1]
Президент України [2]
Звернення до президента України з питань захисту авторських прав та безчинств окремих правоохоронців Донеччини
Довідка-рахунок

 • Довідка рахунок за спеціальною ціною
 • Довідка рахунок на легкові автомобілі
 • Довідка рахунок на мотоцикли та мопеди
 • Довідка рахунок на вантажні автомобілі
 • Довідка рахунок на причепи
 • Опитування
  Будівництво дамби в смт. Любешів на р. Стохід є:
  Всього відповідей: 312
  Статистика
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  ПОГОДА
  Друзі сайту
 • Вікіпедія
 • Відкрита Україна
 • Русская энциклопедия "Традиция"
 • Газета "Волинь"
 • "Віче" - Волинський тижневик
 • "Вісник" - Український тижневик
 • Сайт "Поетичні Майстерні"
 • Сайт "Анумо знову віршувать"
 • Банкрутство
 • RSS

  Кримінал / плагіат

  Головна » 2009 » Серпень » 28 » СКАРГА на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи від 27.01.2009 р. та дії органу дізнання
  00:37
  СКАРГА на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи від 27.01.2009 р. та дії органу дізнання
   Прокуратурі Старобешевського району
  87202, вул. Мічуріна, 14, 
  смт. Старобешеве, Донецька обл.

  скаржник: Кравчук Петро Авксентійович, 1947 р. н.
  вул.Чкалова,23, смт. Любешів, Волинська обл., 44200

  тел. д. 8(03362) 2-15-40

  СКАРГА

  на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи від 27.01.2009 р. та дії органу дізнання

   27 січня 2009 року заступником начальника відділу – начальником штабу Старобешевського РВ ГУМВС України в Донецькій області майором міліції Читаковим М.В. відмовлено в порушенні кримінальної справи за ст. 176 КК України відносно гр. Бугайової Тетяни Іванівни згідно ст. 6 ч. 1 п. 2 КПК України – за відсутністю складу злочину.

   Старобешевський РВ ГУМВС України в Донецькій області про прийняте рішення про відмову в порушенні кримінальної справи (лист від 29.01.2009 року за № 1021, із посиланням при роз’ясненні прав щодо оскарження - на неіснуючу ст. КПК України - 263-1) та копію «Постанови про відмову в порушенні кримінальної справи» від 27.01.2009 року надіслав мені із значним порушенням встановлених термінів: звичайним листом 26.03.2009 року (згідно календарних штампів на конверті, копія додається, дод. 1). Отримано мною 31.03.2009 року на поштовому відділенні смт. Любешів (копія довідки поштового відділення від 31.03.2009 року додається, дод.2).

   З даною постановою не погоджуюся. Вважаю, що вона винесена (за наявності встановлених законом приводів і підстав для порушення кримінальної справи) через неякісне, без дотримання встановлених вимог, проведення дослідчої перевірки.

  Згідно ст. 99-1, 110 КПК України дії і постанови органів дізнання можуть бути оскаржені прокурору. Скарга подається особою, інтересів якої вона стосується протягом семи днів з дня одержання копії постанови. 

  Заперечення ґрунтуються на наступному.

  Відповідно до п. 1 ст.94 КПК України одним із приводів до порушення кримінальної справи є заява або повідомлення окремих громадян про злочин. Заява про скоєння злочину від 30 серпня 2008 р. подана мною до прокуратури Волинської області, звідки спрямована за належністю до органів дізнання – матеріали про порушення авторських прав гр. Кравчука П.А. з боку гр. Бугайової Т.І. та посадових осіб ТОВ ВКФ «БАО» зареєстровані в ЖРЗПЗ Київського РВ ДМУ ГУМВС України в Донецькій області за № 7875/1 від 17.12.2008 р. та 20.01.2009 р. за № 142 в ЖРЗПЗ Старобешевського РВ ГУМВС України (за даними постанови).

  Моя, Кравчука П.А. – автора та власника твору літератури «Географи-ческий калейдоскоп», заява про скоєння злочину (заява з додатками додається, дод.3) містила достатню інформацію щодо скоєння гр. Бугайовою Т.І та посадовими особами ТОВ ВКФ «БАО» злочину передбаченого ст. 176 КК України.

  Згідно ст. 4 КК України орган дізнання зобов'язаний в межах своєї компетенції порушити кримінальну справу в кожному випадку виявлення ознак злочину, вжити всіх передбачених законом заходів до встановлення події злочину, осіб, винних у вчиненні злочину.

  Згідно із ст.11 КК України, злочином є передбачене цим Кодексом суспільно небезпечне винне діяння, вчинене суб'єктом злочину. 

  Будь – який злочин містить обов’язкові складові об’єкт, суб’єкт, об’єктивну та суб’єктивну сторони, які, провівши перевірку, з невідомих причин не встановив начальник штабу Старобешевського РВ ГУ УМВС України в Донецькій області Читаков М.В. (напевно досить кваліфікований спеціаліст, так як обіймає достатньо відповідальну посаду), оскільки відмовив у порушенні кримінальної справи через відсутність складу злочину.

  Об’єктом злочину є моє авторське право та суміжні права на твір «Географический калейдоскоп» виданий у 1988 році видавництвом «Радянська школа» тиражем 130 тис. пр. відповідно до «Издательского договора на литературные произведения» № 13527 від 23.01.1987 р. ( дод. 4) та «Додаткової угоди до видавничого договору від 11.06.1987 року (дод. 5). Виключне право на зазначений твір належить мені. 

  Згідно ст. 1, ст. 11 Закону України «Про авторське право і суміжні права», від 23.12.1993 року 1993р. № 3793-XII (надалі: ЗУ № 3793-XII) автором є фізична особа, яка своєю творчою працею створила твір, а первинним суб'єктом, якому належить авторське право, є автор твору. За відсутності доказів іншого автором твору вважається особа, зазначена як автор на оригіналі або примірнику твору (презумпція авторства). Авторське право на твір виникає внаслідок факту його створення. Для виникнення і здійснення авторського права не вимагається реєстрація твору чи будь-яке інше спеціальне його оформлення, а також виконання будь-яких інших формальностей. 

  Однак, майор міліції Читаков М.В. , як свідчить його ж постанова, без достатніх підстав і вжиття відповідних заходів щодо їх з’ясування, робить не вірні та незаконні висновки про те, що не має підтвердження, що саме я, Кравчук П.А. є автором твору та, що авторське право належить не гр. Кравчуку, тобто не мені, чим образив честь та гідність автора твору літератури «Географический калейдоскоп». 

  До такого висновку майор міліції Читаков М.В дійшов тільки тому, що – цитата: «серед представлених документів не надано договору між ним (тобто мною) і видавництвом «Радянська школа». При цьому, за договором не звертався ні до мене, ні до видавництва «Радянська школа», яке тепер називається Державне спеціалізоване видавництво «Освіта» (04053, Київ, вул. Юрія Коцюбинського, 5, адреса сайту: WWW.OSVITAPUBLISH.COM.UA) і інформація про яке є загальнодоступною. Крім того, до твору який видано у законодавчому полі СРСР 1988 року не вірно застосовує, і можливо – свідомо та навмисно, перекручує норми ЗУ № 3793-XII, а саме – цитата із постанови : «Як потребує Закон України «Про авторське право і суміжні права» стаття 11 (Виникнення і здійснення авторського права. Презумпція авторства.), п. 3 трактує, що «Особа, яка має авторське право, для сповіщення про свої права використовує знак (в ЗУ № 3793-XII – може використовувати) охорони авторського права», який повинен бути надрукований на другій сторінці книги». 

  В умовах тоталітарного режиму, яким не допускалося вільного пересування та спілкування поза межами СРСР, автори передавали видавництвам повноваження на використання власних творів за кордоном, при цьому видавництва брали на себе зобов’язання інформувати автора про пропозиції щодо використання твору за кордоном, забезпечувати укладення договорів та охорону особистих прав та майнових інтересів автора, що і засвідчував знак копірайт © проставлений біля назв видавництв на творах того часу, що не міг не знати заступник начальника – начальник штабу Читаков М.В. Такий знак стоїть навпроти назв видавництв на творах видатних письменників, зокрема: О. Гончара,, М. Шолохова, С. Михалкова та генерального секретаря Комуністичної партії СРСР Л. Брежнєва, однак ніхто не ставив через це під сумнів їх авторство.

  Потерпілим є автор Кравчук Петро Авксентійович – фізична особа, твор-чою працею якої створено твір та яка має особисті (немайнові) і майнові права на нього.

  Об'єктивна сторона злочину – гр. Бугайова Т.І. та ТОВ ВКФ «БАО» незаконно відтворили мій літературний твір «Георгафический калейдоскоп», незаконно розповсюджували (про порушення моїх авторських та суміжних прав ТОВ «БАО» попереджене листом від 28 грудня 2006 р.) чим нанесли мені, як автору і суб’єкту авторського права та суміжних прав матеріальної шкоди в особливо великому розмірі, в сумі щонайменше 500 000 (п’ятсот тисяч) грн. Дану суму я отримав би як суб’єкт авторського права та суміжних прав у разі, якби зазначені у диспозиції ч. 1 ст. 176 КК України дії були вчинені з дотриманням законодавства, яке регламентує їх вчинення. Крім того, я – Кравчук Петро Авксентійович, автор твору з яким знайомі як мінімум 130 тис. жителів 

  1/6 суші планети Земля (переважно громадяни колишнього СРСР) несу вже та матиму надалі матеріальні витрати у вигляді витрат суб’єкта порушених прав інтелектуальної власності – на їх відновлення. 

  Предметом злочину є мій твір літератури «Географический калейдоскоп». Гр. Бугайова Т.І., яка відповідно до постанови майора міліції М.В. Читакова «більшу частину матеріалу книги взяла із мережі Інтернет», незаконно відтворила (переписала слово-в-слово, ще і з окремими моїми помилками, майже 90 % твору «Георгафический калейдоскоп») у твір «Тайны материков и океанов…», що видно і без проведення відповідної експертизи (хоча експертиза в даному випадку – є необхідним заходом дослідчої перевірки) та спільно ТОВ ВКФ «БАО» з метою незаконного отримання доходів в особливо великому розмірі незаконно відтво-рили (напевно не одноразово) та незаконно розповсюджували (самостійно та через мережу посередників, в тому числі через «інтернет-магазини») його на теренах України, Росії та інших держав. 

  Суб'єкт злочину – загальний, визначений ст. 18. КК України, а його суб'єктивна сторона характеризується прямим умислом щодо незаконного заволодіння і використання об’єкту інтелектуальної власності з метою незаконного отримання доходу в особливо великих розмірах.

  Згідно ст. 65 КПК доказами в кримінальній справі є всякі фактичні дані, на підставі яких у визначеному законом порядку орган дізнання встановлює наявність або відсутність суспільно небезпечного діяння, винність особи, яка вчинила це діяння, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються: показаннями свідка, показаннями потерпілого, показаннями підозрюваного, висновком експерта, речовими доказами. Однак, до уваги взяті лише не перевірені покази гр. Бугайової Т.І., при цьому проігноровані твори літератури: «Географический калейдоскоп» і «Тайны материков и океанов. Удивительные природные явления» які є незаперечними речовими доказами скоєння злочину та джерелами інфор-мації щодо суб’єктів злочину.

  Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, а ст. 103 КПК України на органи дізнання покладається вжиття необхідних оперативно-розшукових заходів з метою виявлення ознак злочину і осіб, що його вчинили, що не зроблено, в моєму випадку, Старобешевським РВ ГУМВС України в Донецькій області. 

  Додатково, повідомляю, що ТОВ ВКФ «БАО» випустила та реалізує ще один твір гр. Бугайової Т.І. «Рекорди географії. Таємниці планети Земля» (дані сайту ТОВ ВКФ «БАО»: http://www.bao-book.com). Згідно постанови про відмову у порушенні кримінальної справи твір Бугайової Т.І. під назвою на російській мові «Рекорды географи и природных явлений» був переданий видавництву ТОВ ВКФ «БАО» та виданий під назвою «Тайны материков и океанов….». Таким чином, випуск твору Бугайовової Т.І. «Рекорди географії. Таємниці планети Земля» можливо (особисто перевірити не зміг через те, що поки не володію вказаним твором) є черговим злочином передбаченим ст. 176 щодо порушення моїх авторських та суміжних прав, що також не було встановлено та перевірено в ході дослідчої перевірки.

  Той факт, що гр. Бугайова Т.І. є кандидатом педагогічних наук і, можливо, при написанні та захисті дисертаційної роботи незаконно використовувала мій твір, також не перевірено органом дізнання, хоча написання на замовлення таких робіт є надзвичайно прибутковою діяльністю.  

   На підставі викладеного вище та керуючись ст.ст. 3, 41, 54 55, 68, 121 Конституції України, ст.ст. 99-1, 110 КПК України,

  ПРОШУ:

  1. Скасувати постанову від 27.01.2009 р. про відмову в порушенні кримінальної справи заступника начальника відділу – начальника штабу Старобешевського РВ ГУМВС України в Донецькій області майора міліції Читакова М.В., затверджену начальником Старобешевського РВ ГУМВС України в Донецькій області підполковником міліції Зайцевим Л.Д. та порушити кримінальну справу за ст. 176 КК України.

  2. Провести перевірку щодо відповідності дій посадових осіб Старобешевського РВ нормам Конституції, інших законів та нормативно-правових актів України при проведенні дослідчої перевірки, розгляді матеріалів про скоєння злочину, прийнятті постанови та наданні відповідної інформації. 

  3. Про результати – інформувати згідно чинного законодавства.

  Заява на чотирьох аркушах та додатки на ___ аркушах.
  03 квітня 2009 р.                                                                                                    
  П.А. Кравчук


  Категорія: Старобешеве | Переглядів: 56416 | Додав: P_Kravchuk | Теги: Луцьк, міліція, скарга на постанову, порушення термінів, ОРД, плагіат, Любешів, Кравчук П.А., Бугаева, педагог xxx | Рейтинг: 5.0/6
  Всього коментарів: 1
  1 P_Kravchuk  
  0
  Прокурор Старобешівського р-ну Такташов Р. Р., розглянувши цю скаргу, підстав для порушення кримінальної справи проти злодійки Бугайової Т. не знайшов. Постанови мені разом з листом № К-88 від 21.04.2009 р. не вислав.
  Лист знову відправлений мені, згідно календарного поштового штемпеля, лише через 21 день.
  Автор Петро Кравчук.

  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]