Thursday, 19.05.2022, 23:51
Вітаю Вас Guest | Реєстрація | Вхід

Персональний сайт Петра Кравчука

~
Меню сайта
Категорії розділу
м. Луцьк [2]
Розгляд заяви Кравчука П.А. про скоєння злочину в сфері інтелектуальної власності гр. Бугайовою Т.І. (к.п.н.) та посадовими особами ТОВ "БАО" у м. Луцьк Волинської області
Старобешеве [7]
Розгляд заяви Кравчука П.А. про скоєння злочину в сфері інтелектуальної власності гр. Бугайовою Т.І. (к.п.н.) та посадовими особами ТОВ "БАО" в Старобешівському районі Донецької області
Київський район м. Донецьк [4]
Розгляд заяви Кравчука П.А. про скоєння злочину в сфері інтелектуальної власності гр. Бугайовою Т.І. (к.п.н.) та посадовими особами ТОВ "БАО" у Київському районі м.Донецької області
Ворошиловський район м. Донецьк [1]
Прокуратура Донецької області [4]
Розгляд заяв (скарг) Кравчука П.А. про скоєння злочину в сфері інтелектуальної власності гр. Бугайовою Т.І. (к.п.н.) та посадовими особами ТОВ "БАО"
Генеральна прокуратура України [1]
Розгляд заяв (скарг) Кравчука П.А. про скоєння злочинів в сфері інтелектуальної власності гр. Бугайовою Т.І. (к.п.н.) та посадовими особами ТОВ "БАО" та службові зловживання правоохоронцями Донеччини
Служба безпеки України [5]
Розгляд заяв (скарг) Кравчука П.А. про скоєння злочинів в сфері інтелектуальної власності гр. Бугайовою Т.І. (к.п.н.) та посадовими особами ТОВ "БАО" та службові зловживання правоохоронцями Донеччини
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини [1]
Верховний суд України [1]
Президент України [2]
Звернення до президента України з питань захисту авторських прав та безчинств окремих правоохоронців Донеччини
Довідка-рахунок

 • Довідка рахунок за спеціальною ціною
 • Довідка рахунок на легкові автомобілі
 • Довідка рахунок на мотоцикли та мопеди
 • Довідка рахунок на вантажні автомобілі
 • Довідка рахунок на причепи
 • Опитування
  Будівництво дамби в смт. Любешів на р. Стохід є:
  Total of answers: 312
  Статистика
  Total online: 1
  Guests: 1
  Users: 0
  ПОГОДА
  Друзі сайту
 • Вікіпедія
 • Відкрита Україна
 • Русская энциклопедия "Традиция"
 • Газета "Волинь"
 • "Віче" - Волинський тижневик
 • "Вісник" - Український тижневик
 • Сайт "Поетичні Майстерні"
 • Сайт "Анумо знову віршувать"
 • Банкрутство
 • RSS

  Кримінал / плагіат

  Головна » 2009 » October » 9 » Запит до СБУ про результати перевірки
  18:41
  Запит до СБУ про результати перевірки
  Голові Служби безпеки України
  Наливайченку В. О.
  01034, м. Київ, вул. Володимирська, 35

  Кравчука Петра Авксентійовича, 1947 р. н.
  44200, Волинська обл., смт. Любешів,
  вул. Чкалова, 23
  Тел. д. 8(03362) 2-15-4

  Захист інтелектуальної власності є одним із основних пріоритетів нашої Держави – це закріплено як в Конституції України, так і в інших законах та міжнародних договорах України. Однак, «активна діяльність» окремих правоохоронців Донеччини щодо припинення і нині триваючого злочину в сфері інтелектуальної власності свідчить про зворотне, та або про організовану протидію у розкритті злочину, тиск на правоохоронні органи та прокуратуру Донеччини, або про їх пряму зацікавленість у затягуванні термінів порушення кримінальної справи з метою сприяння злочинцям понести покарання. Тому 01.06.2009 року на адресу СБУ я направив заяву «Про перевірку наявності в діях (бездіяльності) посадових осіб: Старобешівського РВ ГУМВС України в Донецькій області, Київського РВ Донецького МУ ГУМВС України в Донецькій області, прокуратури Старобешівського району Донецької області ознак злочинів передбачених ст. 364, 366, 367 КК України».

  Крім того, в доповнення до попередньої заяви повідомляю, що не зважаючи на скасування прокуратурою Донецької області рішень про відмову у порушенні кримінальних справ (реакція на скаргу до ГПУ), продовжується  протидія розкриттю і припиненню триваючого злочину та покривання непорядних правоохоронців, які не порушують кримінальної справи, порушують законодавство України. Зокрема:

  - Старобешівський районний суд уже більше 2-ох місяців не надає жодної інформації на мою «СКАРГУ на постанову Старобешівського РВ міліції про відмову в порушенні кримінальної справи від 27.01.2009 р.» (дод. 1). Суд, згідно повідомлення №12 від 16.06.2009 р. отримав скаргу 26.05.2009 р. (дод. 2).

  - Прокуратура Київського району м. Донецька на мою Скаргу на протиправні дії Київського РВ Донецького МУ від 21.05.2009 року повідомила, що в ході перевірки виявлені порушення (однак не вказала які саме), що допущені працівниками міліції та про направлення вимоги до Донецького МУ щодо проведення службового розслідування і притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності (абз. 5 листа прокуратури КР від 12.06.2009 р. дод. 3).

  Однак, 22.07.2009 р. згаданою прокуратурою за підписом прокурора С. О. Софієва (уже прокурора, а не в. о.) мені надано лист за № 166ж09  (додаток 4) із інформацією про скасування прокуратурою Донецької області 18.06.2009 р. постанови про відмову у порушенні кримінальної справи, а в абз. 6 зазначено, що в результаті службового розслідування, стосовно майора міліції Заікіна А. Г. порушень не встановлено???  Тобто, всі викладені в скаргах факти та встановлені раніше порушення прокуратурою Київського району спростовані службовим розслідування??? [Ось такі кримінальні чудеса чомусь безкарно творить українська прокуратура. ЧОМУ???]  Знову поза увагою згаданої прокуратури лишилися терміни проведення дослідчої перевірки органом дізнання (18.06.2009 р. постанова скасована, а відповідь прокуратури датована 22.07.2009 р.). Даний факт свідчить про не виконання прокуратурою Київського району і особисто уже призначеного прокурора С. О. Софієва покладених функцій.

  Прошу повідомити про результати перевірки Службою безпеки України приведених в заяві від 01.06.2009 року фактів та про прийняте рішення.

   06.08.2009 р.                                                                                             

  Кравчук П. А.

  Категорія: Служба безпеки України | Переглядів: 1316 | Додав: P_Kravchuk | Рейтинг: 5.0/4
  Всього коментарів: 1
  0
  1 P_Kravchuk   [Entry]
  І ось на такі кричущі порушення працівників міліції, прокуратури та судів України Служба безпеки України не хоче реагувати!.
  Мені написали, що "вирішення порушених у заяві питань не відноситься до компетенції Служби безпеки України". Отакої! А хто ж буде наводити там порядок!
  Тому вирішив поскаржитися їм ще раз.
  Петро Кравчук. 14.10.2009

  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]